Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

Dalışlı Mavi Tur 09 - 16 Temmuz 2022 (Kurban Bayramı)

TUR PROGRAMI
Biz size dalış noktalarını gün ve gün gösteren bir tur programı sunmuyoruz. Amacımız Mavi Yolculuk ile Dalış turumuz esnasında size tatil özgürlüğünü yaşatabilmek ve tur sonunda ayrılmanın hüznü sizi sarsa da mutlu bir şekilde gönderebilmek olduğundan, dalışlar ve dalış yerleri konusunda bize güvenmenizi istiyoruz.
Cumartesi    
15:00 Tekneye kabul,  Hoşgeldiniz Kokteyli, Tekne Brifingi -  Dalış Brifingi, 1 Dalış Mümkün olduğunda - 19:00 - 20:00 Akşam yemeği
Pazar  
08:00 Kahvaltı, 09:00 Dalış ve Dalış Yeri Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00 Öğle yemeği,  Serbest Zaman, 14:30 Dalış Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler ve kek türleri, Yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), Serbest zaman - 19:00 Akşam Yemeği
Pazartesi  
08:00 Kahvaltı, 09:30 Dalış ve Dalış Yeri Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00 Öğle yemeği,  Serbest Zaman, 14:30 Dalış Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler ve kek türleri, Yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), Serbest zaman- 19:00 Mangal
Salı  
08:00 Kahvaltı, 09:30 Dalış ve Dalış Yeri Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00 Öğle yemeği,  Serbest Zaman, 14:30 Dalış Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler ve kek türleri, Yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), Serbest zaman- 19:00 Akşam Yemeği
Çarşamba  
08:00 Kahvaltı, 09:30 Dalış ve Dalış Yeri Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00 Datça Limanında Öğle yemeği,  Serbest Zaman, 14:30 Dalış Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler ve kek türleri, Yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), Serbest zaman- 19:00 Akşam Yemeği
Perşembe  
08:00 Kahvaltı, 09:30 Dalış ve Dalış Yeri Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler - 12:00 Datça Limanında Öğle yemeği,  Serbest Zaman, 14:30 Dalış Brifingi ve Dalışa Gidiş, Dalış sonrası sıcak içecekler ve kek türleri, Yelken ile seyir (yeterli rüzgar olduğunda), Serbest zaman - 19:00 Mangal
Cuma  
08:00 Kahvaltı, Erken Dalış, mümkün olduğunda ikinci dalış,  12:00 - 13:00 arası Öğle yemeği, serbest zaman,  Bozburun ve Tekne yapım yerlerinin gezilmesi,  Sıcak içecekler ve kek türleri, 17:00 - 18:00 Bozburun Limanına dönüş - 19:00 Akşam yemeği (Teknelerin Limanda sabit yeri bulunmadığından limana erken girilir ve limanda konaklanılır.)
Cumartesi  
08:00 Kahvaltı ve ayrılma
 
Dalış Noktalarımız ve Rotamız.
Fiyata Dahil olanlar.
7 Gece 2 kişilik odalarda konaklama
7 Gün Sabah Kahvaltıları,
7 Gün Öğle Yemekleri,
7 Gün Akşam Yemekleri,
Dalışlar Sonrasında Aperitifler,
Meze ve Meyveler,
İçme suyu, Çay ve bitki çayları,Filtre Kahve, Nescafe.
Toplam 12 Dalış,
Dalış yapacakların Tüp ve Ağırlıkları
Dalış sigortası ve Seyehat sigortası
Geziler ve Rehberlik hizmetleri
Tüm fotoğraf çekimleri
 
Fiyata Dahil olmayanlar
Yoga ve Plates dersleri,
Alkollü içecekler(İsteyenler kendi içeceğini getirebilir.)
Meşrubatlar(İsteyenler kendi içeceğini getirebilir.)
Gece Dalışı 
Dalış Ekipmanları 
Bahşişler 
Özel alışverişler.
Tekneye ulaşım. (İstanbul - Bozburun - İstanbul arasındaki ulaşım isteyenler Dalış okulumuz ile iletişime gecebilir.)
Yukarıda yazılanlar dışında kalan açıkca belirtilmeyen herşey.
 
Fiyatlandırma
Dalıcılar için  (Kredi kartlarına1-3-6-9 taksit yapılmaktadır. Lütfen iletişime geçiniz.)
Dalıcı Olmayanlar için (Kredi kartlarına1-3-6-9 taksit yapılmaktadır. Lütfen iletişime geçiniz.)
 

PANDEMİ DÖNEMİNDE DALIŞ ETKİNLİKLERİMİZDEKİ ZORUNLU KURALLAR
Uzun bir kış dönemi geçirdik ve dalışı özlediniz... Ama ne yazık ki hiçbir şey en son yaptığınız dalıştaki gibi olmayacak öncelikle yeni karşılaşacağınız kurallar ve önlemlerimizden bahsetmek isteriz.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olacak önlemlerimiz şu şekilde olacaktır;

 • Sosyal mesafe kuralı ilk önceliğimizdir.
 • Etkinliğimize katılan tüm misafirlerimizin HES kodu olmak zorundadır.
 • Tüm ulaşımlarımızda GURU DIVE bünyesinde demirbaş olarak katılan sterilize makinası ile etkinlik öncesinde ve etkinlik sırasında araçlarımızda sterilizasyonu bizzat tarafımızca yapılacaktır. Herkes sosyal mesafe gereği ulaşım sırasında tek başına oturacaktır. Araç kapasitesinin en fazla %50 si kadar yolcumuz olacak. Mola yerlerinde kişisel mesafelere dikkat edilecek ve süreler kısa tutulacaktır.
 • Herkes tüm etkinlik boyunca ulaşım sırasında, dalış teknemizde, otelimizde ve diğer zamanlarda ağzı ve burnu kapalı maske ile olmak zorundadır.
 • Her etkinlik öncesinde maskesi olmayanlara tarafımızca maske verilecek, Kendi maskesi olanlar kendi maskelerini kullanabilecekler.
 • Araçlara biniş sırasında ve her gün sabah ateş ölçümleri yapılıp kayıt alınacaktır.
 • Araçlarımızda hijyen sağlayıcı el dezenfektanları  ürünleri görünür yerlerde bulunacaktır.
 • Her dalıcı misafirimiz için 1 Adet Regülatör Mapsı(Ağızlık) GURU DIVE tarafından size ücretsiz olarak verilecektir.
 • Kendi ekipmanı olanlar için ekipman hijyeni eğitimi her etkinlikten 1-2 gün önce tarafımızca verilecektir. Kendi dalış malzemelerinizin hijyenini kendiniz yapacaksınız.
 • Ekipmanı olmayan misafirlerimiz için en üst seviye dikkat edilerek yapılmış olan hijyenik durumdaki kişiye özel ekipmanlarımız her gün başında(günlük olarak) verilecek ve kendisine teslim edilecektir. Dalış regülatörleri ve maskelerde oksijenli su ile hijyen sağlanıp, diğer ürünlerde 100/1 oranlı çamaşır suyu dezenfektanı yapılmış özel poşet içerisinde teslim edilcektir. Bu konu ile ilgili linkteki videomuzu izleyebilirsiniz.
 • Tekneye giriş sırasında ayakkabılarımız çıkartıp kişiye özel poşete geçirilip, tekneden inerken tarafınıza geri teslim edilecektir.(Kendinizde bir poşet getirebilirsiniz)
 • Tekne içerisinde ekipman dağılımı ve oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre olacaktır. Herkesin yeri ismine özel kartlar ile belirtilecektir.(Tarafımızca dağıtılacaktır)
 • Tekne içerisinde her zaman maske ile bulunmak zorunludur. (Brifing ve diğer tüm zamanlarda)
 • Tüm dalış etkinliklerimizde konaklamalar Single olarak planlanacaktır. (Aile fertleri ve aynı evde yaşayanlar kendi istekleri doğrultusunda aynı odada konaklayabilirler)
 • Otelimize girişimizden önce tüm odalarımız sterilize edilmiş olarak sizlere teslim edilecektir. Sabah kahvaltıları artık açık büfe olmayıp otel personeli tarafından günlük hazırlanmış kahvaltımız tabak içerisinde strece sarılmış şekilde olacaktır. Sıcak içecekler otel veya tekne personeli tarafından doldurulacaktır.
 • Akşam yemeği organizasyonumuzda gene aynı tedbirler ile sosyal mesafe kurallarına göre en steril olacak mekanda gerçekleştireceğiz.
 • Ayrıca gideceğimiz bölgelerdeki valiliklerin aldığı kararlar geçerlidir. Uyulması gereken kurallardan dolayı kişisel olarak alacağınız cezalardan GURU DIVE firması sorumlu tutulamaz.


Sağlıklı dalalım, Sağlıklı Kalalım...

Diğer bilgiler:
Kesin rezervasyon için etkinlik tarihinden önce etkinlik bedelinin tamamı Yatırılmalıdır.(Öncelik Etkinlik bedelini yatıranlara Aittir.)

Dalıcılar kişisel nedenler ile veya dalış kurallarına aykırı durumlarda dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

Yetki Belgesi: 755

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için;
Özgür ÖZBEK 0533 655 84 00
GURU DIVE OFİS: 0212 482 09 10
info@gurudive.com
www.gurudive.com