Öne Çıkanlar
Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

Guru Dive Dalış Eğitimi Kursu Hakkımızda

 
Merhaba sualtı severler; 

Biz kimiz?
Guru Dive isminden yola çıkarak anlatmaya başlarsak eğer Dalış Sporunda yılların tüm tecrübelerini Öğrencilerine aktarmayı seçmiş ve bu sporda GURU olmuş eğitmenleri bünyesinde toplamış akademik seviyede eğitim veren dalış eğitim merkezidir. Eğitmenlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Hedefimiz, yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar ve yeni buddyler yetiştirmek üzere kurulmuş, sualtı severlerden oluşan bir dalış Eğitim Merkezidir.
İşimiz DALGIÇ YETİŞTİRMEK.

ÖNCELİKLE SAĞLIKLI, SAYGILI, DİSİPLİNLİ, BİLGİLİ, TAKIM OYUNCUSU ve HATALARINDAN DERS ÇIKARAN, yeni nesil dalgıçlar yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bu başlıklar altında her yaş grubuna özel dalış eğitimi programlar düzenliyoruz.

Kurucumuz Özgür ÖZBEK, sualtı ve denizlerimizle ilgili, gelecek nesiller için bir şeyler bırakabilmek peşinde olduğundan, bu isteğine 2014 yılında GURU DIVE kuruluşuyla yola çıkmıştır. Bünyesinde birçok Guru eğitmen ve Asistan barındıran dalış merkezimiz bu yönüylede Türkiye deki sayılı dalış okulların birisidir. 30 Yıla varan dalış tecrübelerini aktarmak isteyen eğitmenlerden oluşur.

Geleceğimiz olan yeni nesiller, çocukluğundan beri hep istemiş ama doğru bir başlangıç noktası bulamayanlar, korkularıyla yüzleşmekten kaçanlar, elinden tutan olmadığı için doğuştan BALIKADAM olup da profesyonel olamayanlar, işte hepimiz için muhteşem bir fırsat; ister birebir ister grup olarak eğitim alabilirsiniz. 
GURU DIVE HERKESİ SU ALTINI KEŞFETMEYE GÖTÜRÜYOR.