Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

23 Nisan Fethiye Dalış Etkinliği

23 Nisan Fethiye Dalış Etkinliği Ayrıntıları;
 
22 Nisan Cuma akşamı saat 19:30 de Bakırköy den hareket ediyoruz. Anadolu Yakasından son yolcularımızı alıp Fethiye yolculuğumuza başlıyoruz.
23 Nisan Cumartesi sabahı Fethiye de Otelimizde odalarımızın hazır olması durumuna göre odalarımıza yerleşip kahvaltımızı ediyoruz. Kahvaltı Sonrası Dalış teknemize geçip harika 2 dalış gerçekleştiriyoruz. Dalışlarımızın ardından kıyıya gelip Fethiye yı keşfe çıkıyoruz. Gece otelimizde konaklama.
24 Nisan Pazar sabahı otelimizdeki kahvaltımızdan sonra Dalış teknemize geçip Muhteşem 2 dalış daha yapıyoruz. Dalışlardan sonra İstanbul a doğru yola çıkıyoruz. İstanbul a variş ve etkinliğimiz sonu.
 
FİYATA DAHİL OLANLAR
İstanbul - Fethiye - İstanbul Grubumuza Özel aracımız ile ulaşım. 
1 gece oda kahvaltı konaklama 2 kişilik odalarda konaklama
Cumartesi ve Pazar sabah kahvaltıları otelimizde açık büfe şeklinde.
2 Gün Öğlen Yemeği (Teknede)
Grubumuza Özel  2 gün Tekne bedelleri
Toplam 2 gün 4 dalış
Misafirlerimiz için Tekne iştirak bedelleri.(her gün 1 adet deneme dalışı yapar)
Tüm Dalış Ekipman kira bedelleri
Eğitmenlik ve rehberlik bedelleri
Seyahat ve Koltuk Sigortası bedelleri
Dalış ve Seyahat Sigortası bedelleri
Misafirlerimiz için Deneme dalışı (hergün 1 adet)
Tüm Bahşişler
Tüm su altı ve su üstü fotoğrafları ücretsiz olarak usb bellek veya sosyal medyadan paylaşılacaktır.
Sınırsız Eğlence
Tüm dalışlarımız Guru Dive Eğitmenlerince Yaptırılacaktır.
 
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
Ulaşım sırasındaki Mola yerlerindeki harcamalar. 
Özel alışverişler.
Cumartesi Akşam Yemeği.
Gece Dalışı ve Ekstra Dalışlar.
Açıkca belirtilmemiş diğer tüm harcamalar.
 
Toplam Kontenjan : 20 Kişi.
 
PANDEMİ DÖNEMİNDE DALIŞ ETKİNLİKLERİMİZDEKİ ZORUNLU KURALLAR.
 Uzun bir kış dönemi geçirdik ve dalışı özlediniz... Ama ne yazık ki hiçbir şey en son yaptığınız dalıştaki gibi olmayacak öncelikle yeni karşılaşacağınız kurallar ve önlemlerimizden bahsetmek isteriz.
Tüm etkinliklerimizde geçerli olacak önlemlerimiz şu şekilde olacaktır;
-- Sosyal mesafe kuralı ilk önceliğimizdir.
-- Etkinliğimize katılan tüm misafirlerimizin HES kodu olmak zorundadır.
-- Tüm ulaşımlarımızda GURU DIVE bünyesinde demirbaş olarak katılan sterilize makinası ile etkinlik öncesinde ve etkinlik sırasında araçlarımızda sterilizasyonu bizzat tarafımızca yapılacaktır. Herkes sosyal mesafe gereği ulaşım sırasında tek başına oturacaktır. Araç kapasitesinin en fazla %50 si kadar yolcumuz olacak. Mola yerlerinde kişisel mesafelere dikkat edilecek ve süreler kısa tutulacaktır.
-- Herkes tüm etkinlik boyunca ulaşım sırasında, dalış teknemizde, otelimizde ve diğer zamanlarda ağzı ve burnu kapalı maske ile olmak zorundadır.
-- Her etkinlik öncesinde maskesi olmayanlara tarafımızca maske verilecek, Kendi maskesi olanlar kendi maskelerini kullanabilecekler.
-- Araçlara biniş sırasında ve her gün sabah ateş ölçümleri yapılıp kayıt alınacaktır.
-- Araçlarımızda hijyen sağlayıcı el dezenfektanları  ürünleri görünür yerlerde bulunacaktır.
-- Her dalıcı misafirimiz için 1 Adet Regülatör Mapsı(Ağızlık) GURU DIVE tarafından size ücretsiz olarak verilecektir.
 -- Kendi ekipmanı olanlar için ekipman hijyeni eğitimi her etkinlikten 1-2 gün önce tarafımızca verilecektir. Kendi dalış malzemelerinizin hijyenini kendiniz yapacaksınız. 
-- Ekipmanı olmayan misafirlerimiz için en üst seviye dikkat edilerek yapılmış olan hijyenik durumdaki kişiye özel ekipmanlarımız her gün başında(günlük olarak) verilecek ve kendisine teslim edilecektir. Dalış regülatörleri ve maskelerde oksijenli su ile hijyen sağlanıp, diğer ürünlerde 100/1 oranlı çamaşır suyu dezenfektanı yapılmış özel poşet içerisinde teslim edilcektir. Bu konu ile ilgili linkteki videomuzu izleyebilirsiniz.
-- Tekneye giriş sırasında ayakkabılarımız çıkartıp kişiye özel poşete geçirilip, tekneden inerken tarafınıza geri teslim edilecektir.(Kendinizde bir poşet getirebilirsiniz)
-- Tekne içerisinde ekipman dağılımı ve oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre olacaktır. Herkesin yeri ismine özel kartlar ile belirtilecektir.(Tarafımızca dağıtılacaktır)
-- Tekne içerisinde her zaman maske ile bulunmak zorunludur. (Brifing ve diğer tüm zamanlarda)
-- Tüm dalış etkinliklerimizde konaklamalar Single olarak planlanacaktır. (Aile fertleri ve aynı evde yaşayanlar kendi istekleri doğrultusunda aynı odada konaklayabilirler)
-- Otelimize girişimizden önce tüm odalarımız sterilize edilmiş olarak sizlere teslim edilecektir. Sabah kahvaltıları artık açık büfe olmayıp otel personeli tarafından günlük hazırlanmış kahvaltımız tabak içerisinde strece sarılmış şekilde olacaktır. Sıcak içecekler otel veya tekne personeli tarafından doldurulacaktır.
-- Akşam yemeği organizasyonumuzda gene aynı tedbirler ile sosyal mesafe kurallarına göre en steril olacak mekanda gerçekleştireceğiz.
-- Ayrıca gideceğimiz bölgelerdeki valiliklerin aldığı kararlar geçerlidir. Uyulması gereken kurallardan dolayı kişisel olarak alacağınız cezalardan GURU DIVE firması sorumlu tutulamaz.
 
Sağlıklı dalalım, Sağlıklı Kalalım... 
 
Diğer bilgiler:
Kesin rezervasyon için etkinlik tarihinden önce etkinlik bedelinin tamamı Yatırılmalıdır.(Öncelik Etkinlik bedelini yatıranlara Aittir.)
Dalıcılar kişisel nedenler ile veya dalış kurallarına aykırı durumlarda dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.
 
Yetki Belgesi: 755
 
Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için; 
Özgür ÖZBEK 0533 655 84 00
GURU DIVE OFİS: 0212 482 09 10
info@gurudive.com
www.gurudive.com