Öne Çıkanlar
Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

Mustafa TABAR

1996 yılında Türk Balıkadamlar Spor Kulübünde 1 Yıldız dalış brövesini almasıyla  dalış macerası başladı.Sonrasında bütün dalış ve eğitmenlik eğitimlerini aynı kulüpde aldı. Türk Balıkadamlar Spor Kulübü bünyesinde birçok görevler yanında   Dalış Okulu Başkanlığı görevinde bulundu. Türk Balıkadamlar Kulübün’nün birçok faliyetini maddi ve manevi olarak kendi imkanları dahilinde destekledi. Yetiştirdiği yüzlerce dalıcı yanında, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun düzenlediği Eğitmen eğitimleri ve sınav komisyonlarında görevler aldı.

Aynı zamanda  iyi bir pilot olan Mustafa Tabar, 2014 - 2015 yılları arasında İstanbul Havacılık Kulübü Başkanlığı yapmıştır. 2014 yılında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu ile işbirliği içinde TSSF Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası kapsamında ilk defa düzenlenen İstanbul’un hem havadan hem de sualtından görüntülendiği hava fotoğrafları yarışmasını düzenlemiştir.

Kendisine ait döviz bürosu işleten Mustafa Tabar, ekonomi dalında lisans ve yüksek lisans derecesine sahiptir. İçindeki sualtı ve eğitim aşkıyla dalış hayatına devam etmektedir.