Öne Çıkanlar
Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

Dalış Eğitimi İle Derinliklerin Keşfine Hazır Mısın?

Merhaba su altı severler;

Dalış eğitimi hakkında detaylı bilgilendirme amacıyla sizlere bu metni paylaşıyoruz.

Bizi Tanıyın...
Biz, dalgıçlık kursunu gönülden ve aşk ile yapan profesyonel eğitmen kadromuzla birlikte, akademik seviyede dalış eğitimi vererek hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Amacımız, sizleri iyi bir dalgıç yaparken iş stresinden uzaklaştırıp keyifli, eğlenceli ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlamaktır.

Faaliyet Bölgemiz...
İstanbul - Bakırköy'de teorik eğitim için bir sınıfımız ve havuzumuz vardır. (Bakırköy Marmaray durağına 30 adım mesafededir.)

İstanbul - Beylikdüzü West Marina'da ise sahil tesislerimiz ve kendimize ait bir dalış teknemiz mevcuttur. Dalış eğitimlerimizi bu tesislerimizde düzenliyoruz. (Metrobüs güzergahından tesislerimize transferimiz vardır.) Ayrıca teknemiz ile İstanbul ve Adalar çevresinde dalış turlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Her hafta sonu şehir dışında farklı lokasyonlarda dalış turları da  düzenlemekteyiz. Eğitim dalışlarınızı İstanbul dışında da yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Şehir dışındaki dalış turlarımız için tıklayınız.

Dalış eğitimlerimize katılabilmeniz bazı gereklilikler var...
Öncelikle dalış eğitimine katılmak için yüzme bilmeniz gerekmektedir. (Sizden dünya rekoru beklemiyoruz ama kendinizi suyun üstünde tutacak kadar yüzmeyi bilmenizi istiyoruz.)

Sağlığınızda bu spora engel bir koşul olmaması ve 14 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 14-18 yaş arasındaki öğrencilerimiz, velilerinin onayı ile eğitimlerimize katılabilirler.

Bu koşulların hepsini karşılıyorum. Şimdi ne yapacağız diyorsanız gelin aşağıda bunları da cevaplayalım...
1 Yıldız Dalış Eğitimi, teorik ve pratik eğitim olarak 2 ana başlık altında toplanmaktadır.

Bakırköy'deki dalış okulumuzda ilk teorik eğitimlerimize başlayacağız.

İlk tanışma akşamında yanınızda not alabileceğiniz kağıt veya not defteri getirmenizi tavsiye ediyoruz. Her yeni dönemde en az 1, en çok 7 öğrenci kabul etmekteyiz. Teorik eğitimlerimiz yaklaşık 12-15 saat sürmektedir. Hafta içleri genelde mesai sonrasında derslerimizi planlıyoruz. Derslerimiz genellikle 19:00-19:30 gibi başlamaktadır. (Hafta sonu grupları için lütfen iletişime geçiniz.) İlk tanışma akşamında diğer derslerin hangi akşamlar yapılacağını ortak karar veriyoruz.(5-7 Gün içinde teorik eğitimi bitirmek istiyoruz.)

Pratik su çalışmasları nasıl gerçekleşiyor?
Teorik eğitimlerin hemen ardından ilk sığ su çalışması için takvimimizi oluşturuyoruz.(Havuz veya Deniz tercihinize göre) Bizler haftanın 7 günü eğitim dalışları yapabiliyoruz ve günde en fazla 2 dalış öneriyoruz. Pratik eğitimlerimiz yaklaşık 3 gün sürmektedir ve dalışlarımızı İstanbul'da bulunan havuzumuzda, sahil tesislerimizde ve dalış teknesinde gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde toplam 5 eğitim dalışı gerçekleştirmekteyiz.

Uluslararası geçerli bir sertifikanın son adımına hoş geldiniz...
Teorik ve pratik konulardan oluşan kursları pekiştirmek için sizleri online test yapıyoruz. Teorik ve Pratik eğitimlerimizi başarılı bir şekilde bitirdikten sonra sizleri 50 sorudan oluşan bir sınav beklemektedir. Bu sınavda başarılı olmak için en az 70 puan almanız gerekmektedir.

Bu aşamaların hepsini başarıyla tamamlamanız halinde artık dalmaya hazırsınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için birlikte dalabilir, dünyayı keşfedebilirsiniz.

 

1 YILDIZ DALICI KURS BEDELİ: 6000TL. (Fiyata dahil olanlar 12-15 Saat sınıfta teorik eğitim, İstanbul içinde kendi tesislerimizde ve teknemizden yapacağınız 5 eğitim dalışı, tüm dalış ekipmanları kira bedelleri, orjinal TSSF 1 Yıldız dalıcı kitabı, dalış kayıt defteri, TSSF ye ödenecek olan tüm harçlar ve bröve masrafları.)

**Teorik eğitimlerinizi İstanbul da aldıktan sonra isterseniz Eğitim dalışlarını her hafta düzenlediğimiz şehir dışı etkinliklerimizde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Diğer tüm sorularınız ve kurs başlangıç tarihleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özgür ÖZBEK
+90 533 655 84 00
+90 212 482 09 10

Görüşmek üzere, sevgiler...