Öne Çıkanlar
Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

2024 Yılında Dalış Eğitimi ile Derinliklerin Keşfine Hazır Mısın?

Merhaba su altı severler;

Dalış eğitimi hakkında detaylı bilgilendirme amacıyla sizlere bu metni paylaşıyoruz.

DALIŞ EĞİTİMİ BAŞLANGIÇ SEVİYESİ CMAS BİR 1 YILDIZ DALICI EĞİTİMİ
Başlangıç Seviyesi Dalış Eğitimi ne Katılabilmek için öncelikle yüzme bilmek, 14 Yaşını doldurmuş olmak, sağlığınızda bir problem olmaması gerekiyor. Dalış kursu nun içeriğinde de Toplam 15 saat teorik eğitim. 1 Adet Havuz, 5 adet açık deniz dalışı ve tüm eğitimin sonunda başarılı olan dalıcı adaylarına uluslar arası geçerli Tssf Cmas 1 Yıldız dalıcı sertifikası almaya hak kazanırlar. Ayrıntılı bilgiler aşağıdaki gibidir.
1 YILDIZ DALICI KURS BEDELİ:  9000TL. (Fiyata dahil olanlar 12-15 Saat sınıfta teorik eğitim, İstanbul’da önce havuzda sonra kendi tesislerimizde ve teknemizde yapacağınız 5 eğitim dalışı, tüm dalış ekipmanları kira bedelleri, orjinal TSSF 1 Yıldız dalıcı kitabı, dalış kayıt defteri, TSSF’ye ödenecek olan tüm harçlar ve bröve masrafları.)

**Teorik eğitimlerinizi İstanbul’da aldıktan sonra isterseniz eğitim dalışlarını her hafta düzenlediğimiz şehir dışı etkinliklerimizde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Bizi Tanıyın...
Biz, dalgıçlık kursunu gönülden ve aşk ile yapan profesyonel eğitmen kadromuzla birlikte, akademik seviyede dalış eğitimi vererek hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Amacımız, sizleri iyi bir dalgıç yaparken iş stresinden uzaklaştırıp keyifli, eğlenceli ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlamaktır.

Faaliyet Bölgemiz...
İstanbul - Bakırköy’de teorik eğitim için bir sınıfımız ve havuzumuz vardır. (Bakırköy Marmaray durağına 30 adım mesafededir.)

İstanbul - Beylikdüzü West Marina’da ise sahil tesislerimiz ve kendimize ait bir dalış teknemiz mevcuttur. Dalış eğitimlerimizi bu tesislerimizde düzenliyoruz. (Metrobüs güzergahından tesislerimize transferimiz vardır.) Ayrıca teknemiz ile İstanbul ve Adalar çevresinde dalış turlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Her hafta sonu şehir dışında farklı lokasyonlarda dalış turları da  düzenlemekteyiz. Eğitim dalışlarınızı İstanbul dışında da yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Şehir dışındaki dalış turlarımız için tıklayınız.

1 Yıldız Dalış Eğitimi, teorik ve pratik eğitim olarak 2 ana başlık altında toplanmaktadır.

 

Kursumuz toplamda 2 hafta sürmektedir. Buluşma günlerimiz aşağıdaki gibidir.

İlk Hafta
Pazartesi akşam saat 19:00 gibi Bakırköy ofisimizde ilk teorik eğitimimizi gerçekleştiriyoruz.

Çarşamba akşam saat 19:00 gibi Bakırköy ofisimizde ikinci teorik eğitimimizi gerçekleştiriyoruz.

Cuma akşam saat 19:00 gibi Bakırköy ofisimizde ilk havuz dalışımızı gerçekleştiriyoruz.

İkinci hafta
Pazartesi akşam saat 19:00 gibi Bakırköy ofisimizde üçünçü teorik eğitimimizi gerçekleştiriyoruz.

Çarşamba akşam saat 19:00 gibi Bakırköy ofisimizde dördüncü teorik eğitimimizi gerçekleştiriyoruz.

Cumartesi günü ilk deniz dalışlarımızı (Toplam 2 adet) sahil tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. (İsteyenler hafta içi yapabilirler.)

Pazar günü ikinci deniz dalışlarımızı (Toplam 2 adet) teknemizden gerçekleştiriyoruz. (İsteyenler hafta içi yapabilirler,)


Uluslararası geçerli bir sertifikanın son adımına hoş geldiniz...
Teorik ve pratik konulardan oluşan kursları pekiştirmek için sizleri online test yapıyoruz. Teorik ve Pratik eğitimlerimizi başarılı bir şekilde bitirdikten sonra sizleri 50 sorudan oluşan bir sınav beklemektedir. Bu sınavda başarılı olmak için en az 70 puan almanız gerekmektedir.

Bu aşamaların hepsini başarıyla tamamlamanız halinde artık dalmaya hazırsınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için birlikte dalabilir, dünyayı keşfedebilirsiniz.

 

1 YILDIZ DALICI KURS BEDELİ: 9000TL. (Fiyata dahil olanlar 12-15 Saat sınıfta teorik eğitim, İstanbul’da önce havuzda sonra kendi tesislerimizde ve teknemizde yapacağınız 5 eğitim dalışı, tüm dalış ekipmanları kira bedelleri, orjinal TSSF 1 Yıldız dalıcı kitabı, dalış kayıt defteri, TSSF’ye ödenecek olan tüm harçlar ve bröve masrafları.)

**Teorik eğitimlerinizi İstanbul’da aldıktan sonra isterseniz eğitim dalışlarını her hafta düzenlediğimiz şehir dışı etkinliklerimizde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Diğer tüm sorularınız ve kurs başlangıç tarihleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özgür ÖZBEK
+90 533 655 84 00
+90 212 482 09 10

Görüşmek üzere, sevgiler...