Öne Çıkanlar
Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

Dalış Eğitim Kurs Ücretleri ve Merak Ettikleriniz

Scuba veya Tüplü dalış sporuna başlamadan önce bilmeniz ve izlemeniz gereken yolu belirlemenize yardımcı olmak istedik.

Öncelikle bu sporun tadına bakmanızı sağlamak için 2 adet seçenek var.
1). Deneme dalışı - Tanıtım dalışı – Discovery dalış
2).
 Dalış Eğitimi – Kurs

Öncelikle 1. seçenekten yürüyelim

Deneme dalışı nedir?
TSSF yetki belgesine bağlı Eğitmen veya TD(Tanıtım Dalışı Uzman Dalgıç) Brövesine sahip bir 3 Yıldız dalıcı tarafından birebir havuzda yada denizde  Max. 5 metre derinliğe dalarak gerçekleştirilen dalıştır. Dalış öncesi yaklaşık 1 saat kadar deneme dalışı yapacak kişi veya kişilere bilgilendirme brifingi verilir. Bu bilgilendirmede Dalış esnasında işaretleşmeler, yapmanız veya yapmamanız gereken konular hakkında bilgi aktarılır.

Deneme dalışının amacı nedir?
Deneme dalışı yapan kişiler öncelikle bu sporun kendilerine uygun olup olmadığını anladıkları, ayrıca suyun altında nasıl bir dünyanın kendilerini bekledikleri gözlemledikleri keyifli eğlenceli bir programdır. 

Deneme dalışı nasıl yapabilirim?
Guru Dive ailesi olarak düzenlemiş olduğumuz hafta sonu dalış etkinliklerimizden bir tanesine katılıp keyifli bir tatil yaparken, ayrıca deneme dalışı yapabilirsiniz. Bu etkinliklerin tarihleri ile ilgili detaylı bilgileri etkinliklerimiz bölümünden inceleyebilirsiniz.

2. Seçenek Başlangıç seviyesi dalış eğitimi.

Kimler eğitime katılabilir? Ve kurslar nerede veriliyor?
14 yaşını doldurmuş, yüzme bilmek (Normal yüzebilmek) ve sağlığınızda dalış sporunu engelleyici bir rahatsızlığınız yok ise dalış eğitim kurslarımıza katılabilirsiniz. İstanbul Bakırköy deki eğitim sınıfımızda Her ayın ilk haftası ve 3. haftası pazartesi günleri başlangıç seviyesi eğitimi kursu açılmaktadır. Her hafta sonu ise hafta sonu eğitim sınıflarımız mevcuttur. Havuz Eğitimlerimiz ve deneme dalış günlerimiz her hafta Cumartesi ve Pazar günleridir. Ayrıntılı bilgi için iletişime geciniz.

2019 yılı Dalış Eğitim ücretleri nedir?
Başlangıç seviyesi 1 Yıldız dalıcı Eğitimi 1000 TL (Orjinal kitap, Dalış Kayıt defteri, 15 Saat Teorik Eğitim, 1 Havuz dalışı, kullanılacak ekipmanlar ve Tüm bröve masrafları dahildir.)
İleri seviye 2 Yıldız Dalıcı Eğitimi 1000 TL (Orjinal kitap,  13 Saat Teorik Eğitim,  kullanılacak ekipmanlar ve Tüm bröve masrafları dahildir.)
İleri Seviye 3 Yıldız Dalıcı Eğitimi 2000 TL (İlk Yardım, Derin dalış, Yön Bulma uzman dalıcı eğitimleri Dahildir.)
Deneme Dalışı Havuz 200 TL
Havuz dalışı Eğitim Amaçlı 150 TL ( Özel parkurda Dalış tecrübenizi arttırınız, 1 yıldız dalıcı eğitiminde ücrete dahildir.)

Diğer Eğitimlerimiz için lütfen iletişime geçiniz.

Nasıl bröve sahibi olacağım?
Toplam 50 soru üzerinden yazılı bir sınav olup bu  sınavdan %70 doğru yapmanız gerekecek. Daha sonrasında deniz dalışlarınızda toplam 5 adet sualtında derslerde görmüş olduğunuzu bizlere uygulamalı olarak göstererek mezun olacak ve uluslar arası geçerliliğe sahip TSSF-CMAS 1 Yıldız Dalıcı brövesi almaya hak kazanırsınız.

Biz keyifli bir aileyiz huzur ve güven içinde.. Gelin sizde bu aileye katılın...