Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

Fethiye Dalış Turu ve Gezi Etkinliği 19 Mayıs 2016 (3 Gece 4 gün) 6 Dalış

Merhaba Arkadaşlar bu sefer Türkiye sezon açılışımızı Fethiye' de gerçekleştiriyoruz.

İşte ayrıntılar..

18 Mayıs 2016 Çarşamba akşamı İstanbul'dan hareket ediyoruz.  

19 Mayıs Perşembe Sabahı Fethiye varış otelimize yerleşme ve Teknemize hareket ediyoruz 19 Mayıs perşembe günü 2 dalış ve öğlen yemeği teknede. Akşam yemeği ardından, Fethiye akşamlarına şöyle bir göz atıyoruz. Gece otelimizde konaklama.

20 Mayıs Cuma sabahı otelimizde kahvaltı sonrasında teknemize geciyoruz 2 dalış ve öğlen yemeğinden sonra otelimizde akşam yemeğimizi yedikten sonra serbest zaman,  gece otelimizde konaklıyoruz.

21 Mayıs Cumartesi sabahı kahvaltı sonrasında teknemize hareket ediyoruz, 2 dalış ve öğlen yemeği teknemizde. Akşam yemeğine fethiyenin lezzetli bir restaurantına geciyoruz ve fathiye akşamlarına akıyoruz. Gece otelimizde konaklama.

22 Mayıs Pazar sabahı otelimizde kahvaltı sonrası dönüş yoluna başlıyoruz.. İstanbul a hareket ediyoruz. istanbul a varış ve tur sonu..

Fethiye Dalış Noktaları;

Fethiye Afkule : Fethiye’nin en güzel dalış noktasıdır, 2 yıldız ve üzeri dalgıç seviyesine hitap eder yüksek dalış tecrübesi dalış açısından gereklidir. Dalış Alladdin Cave mağara ağzından başlanır. Mükemmel manzaralı ve derinliğin 50 metrelere varan duvar boyunca adeta bir uçuruma süzülürcesine dalış keyfi sunar. Bu dalış sırasında iyi bir fener ve yazı tahtası yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.  27 metre derinlikte ki girişte kayalar mağaranın içinde çeşitli mercanlar trompet deniz patlıcanı orfoz ve eşkina yuvalarını gözlemlemeniz mümkündür. Mağara (kovuk) çıkışında duvar boyunca takip ettiğimizde diğer dalış noktası olan Türk hamamına varabilirsiniz.

Fethiye Türk hamamı : Afkule dalışının devamında  duvarı takip ettiğinizde 6 metrede bulunan bu mağaraya (Kovuk) girilip kayaların arasından geçerek, üstü açık olan havuza ulaşılır buraya görüntüsün andırma biçimi ile türk hamamı olarak adlandırılır. Tepesinden süzülen gün ışığı manzarası da oldukça keyiflidir.

Fethiye Üç tüneller : İleri seviye dalıcılar için uygun bir bölgedir. 19 metrede seviyesinde bulunan tünele girip duvar boyunca mercanlar, orfoz ve vatoz eşliğinde keyifli bir dalış sunar. İsmini üçgen şeklinde aralıklı bu tünellerden alır. Tünellerden iki tanesi 30 metreye kadar uzanır.

Fethiye Dalyan Koyu : Eğitim ve başlangıç seviye dalışları ile birlikte gece dalışları için oldukça uygun bir noktadır.  Deniz sümüklü böceği, rengârenk balıklar, süngerler, ahtapotlar ve küçük baracuda sürülerine rastlamamız mümkün.

Fethiye Kızıl ada Feneri : Her seviyede dalgıç hitap eden bu dalış noktasının en önemli özelliği denizaltı yapısı 20 metreye doğru bir amfi tiyatro görüntüsüdür

Fethiye Sarı Yarlar : Dip yapısı 6 metreden başlayıp 30 metreye kadar inen bu dalış noktasında 10 metrede kumluk alan ve eriştelikler vardır.

Bunlara ek olarak Piramit, Baracuda resifi, amphora, sahin burnu, akvaryum koyu, kızıl ada kanyonu başlıca diğer dalış noktalarıdır

Fiyata dahil olan hizmetler;

İstanbul - Fethiye - İstanbul ulaşım hizmeti ve otel-tekne arası transferler

3 Gece herşey dahil konaklama işte otelimiz http://www.suncity.com.tr/

Grubumuza özel Dalış Teknesinden 3 Gün Toplam 6 Dalış

3 Gün Tekne de Öğlen Yemekleri

Tüm dalış ekipmanları

Eğitmenlik ve Rehberlik hizmetleri

Seyahat Sigortası

Sınırsız Eğlence

Fiyata Dahil olmayan;

Özel alışverişler

Deneme Dalışı, Ekstra dalışlar ve Gece dalışı

Yolculuk esnasında mola yerlerindeki yiyecek ve icecekler

Ayrıntılar ve rezervasyon için Lütfen iletişime geciniz.

İletişim için tıklayınız. 

info@gurudive.com