Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

6-7 Haziran 2020 Dalyan Muğla Dalış Etkinliği (2 Gün - 6 Dalış)

 İşte etkinliğimiz...

Muğla Dalyan su altı yaşamı ve müthiş atmosferi ile harika bir dalış bölgesi burada yolculuğumuz Nehirde başlayacak ve kaya mezarlarını izleyerek dalış noktalarına gececeğiz... Nehirden denize açıldığımız noktada maceralar bizi bekliyor olabilir. Kovuk, Duvar ve canlı popülasyonu ile Dalyan bizleri bekliyor.  İşte ayrıntılar.

 

5 Haziran 2020 Cuma akşamı saat 19:30 de istanbul Bakırköy den hareket ediyoruz. Anadolu yakasından gelecek misafirlerimizide Bostancı dan aldıktan sonra yola koyuluyoruz. 

6 Haziran Cumartesi sabahı Dalyana varış otelimizde odalarımız hazır. Odalarımıza yerleştikten sonra, otelimizde kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından grubumuza özel dalış teknesine geçiyoruz. Tekneden Dalyanın en güzel noktalarına 3 adet dalış ve öğlen yemeği ardından kıyıya varış ve akşam yemeği programı. Gece otelimizde konaklama.

7 Haziran Pazar sabahı otelimizde kahvaltı ardından teknemize geçiyoruz ve Dalyanın sualtına 3 Keyifli dalış daha gerçekleştiriyoruz. Öğlen yemeğimizide teknede yedikten sonra kıyıya varış ve istanbul dönüşe geçiyoruz. İstanbul'a varış ve etkinlik sonu. 

TSSF-CMAS Bröveli veya diğer sistemlerden bröveli dalgıçların dalış izin kimliği olan dalgıçların katılabileceği bir etkinlik.

Misafir olarak etkinliğimize katılabilir ve en güzel koylarda denizin ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. isterseniz deneme dalışı yapabilirsiniz.

 

Toplam Kontenjan : 12 Kişidir.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR

 

İstanbul - Dalyan - İstanbul Grubumuza Özel araçımız ile ulaşım.

1 gece Oda Kahvaltı Konaklama Single olarak.(Kendi İsteğiyle Arkadaşı veya Aile olanlar beraber konaklayabilir)

2 Sabah kahvaltısı (Otelin belirlediği Kurallar çerçevesinde)

2 Gün Öğlen Yemeği (Teknede)

Grubumuza Özel  2 gün Tekne bedelleri

Toplam 6 dalış

Misafirlerimiz için Tekne iştirak bedelleri.

Tüm Dalış Ekipman kiraları

Eğitmenlik ve rehberlik bedelleri

Seyahat ve Koltuk Sigortası

Dalış ve Seyahat Sigortası

Bahşişler

Sınırsız Eğlence

Tüm dalışlarımız Guru Dive Eğitmenlerince Yaptırılacaktır.

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 

Ulaşım sırasındaki Mola yerlerindeki harcamalar. 

Özel alışverişler.

Cumartesi Akşam Yemeği.

Gece Dalışı ve Ekstra Dalışlar.

Misafirlerimiz için Deneme Dalışı.

 

PANDEMİ DÖNEMİNDE DALIŞ ETKİNLİKLERİMİZDEKİ ZORUNLU KURALLAR.

 

 Uzun bir kış dönemi geçirdik ve dalışı özlediniz... Ama ne yazık ki hiçbir şey en son yaptığınız dalıştaki gibi olmayacak öncelikle yeni karşılaşacağınız kurallar ve önlemlerimizden bahsetmek isteriz.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olacak önlemlerimiz şu şekilde olacaktır. Sosyal mesafe kuralı ilk önceliğimizdir. Etkinliğimize katılan tüm misafirlerimizin HES kodu olmak zorundadır. Tüm ulaşımlarımızda GURU DIVE bünyesinde demirbaş olarak katılan strelize makinası ile etkinlik öncesinde ve etkinlik sırasında araçlarımızda strelizasyon bizzat tarafımızca yapılacaktır. Herkes sosyal mesafe gereği ulaşım sırasında tek başına oturacaktır. Araç kapasitesinin en fazla %50 si kadar yolcumuz olacak. Mola yerlerinde kişisel mesafelere dikkat edilceçek ve süreler kısa tutulacaktır. Herkes tüm etkinlik boyunca ulaşım sırasında, dalış teknemizde, otelimizde ve diğer zamanlarda ağzı ve burnu kapalı maske ile olmak zorundadır. Her etkinlik öncesinde maskesi olmayanlara tarafımızca maske verilecektir. Kendi maskesi olanlar kendi maskelerini getirebilirler. Araçlara biniş sırasında ve her gün sabah ateş ölçümleri yapılıp kayıt alınacaktır. Araçlarımızda hijyen sağlayıcı ürünler görünür yerlerde bulunacaktır. Tüm dalışlardan önce 1 Adet Regülatör Mapsı GURU DIVE tarafından size üçretsiz verilecektir. Kendi ekipmanı olanlar için ekipman hijyeni eğitimi her etkinlikten 1-2 gün önce tarafımızca verilecektir. Kendi ekipmanızın hijyenini kendiniz yapacaksınız.  Ekipmanı olmayan misafirlerimiz için en üst seviye dikkat edilerek yapılmış olan hijyenik durumdaki kişiye özel ekipmanlarımız her gün başında(günlük olarak) verilecek ve kendisine teslim edilcektir. Dalış regülatörleri ve maskelerde oksijenli su ile hijyen sağlanıp, diğer ürünlerde 100/1 oranlı çamaşır suyu dezenfektanı yapılmış özel poşet içerisinde teslim edilcektir. Bu konu ile ilgili linkteki videomuzu izleyebilirsiniz. Tekneye giriş sırasında ayakkabılarımız çıkartıp kişiye özel poşete geçirilip, tekneden inerken tarafınıza geri teslim edilecektir. Tekne içerisinde ekipman dağılımı ve oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre olacaktır. Herkesin yeri ismine özel kartlar ile belirtilecektir. Tekne içerisinde her zaman maske ile bulunmak zorunludur. (Brifing ve diğer tüm zamanlarda) Otelimiz, Herkes Single konaklama yapacaktır.otele girişimizden önce tüm odalarımız sterilize edilmiş olarak sizlere teslim edilecektir. Sabah kahvaltıları artık açık büfe olmayıp otel personeli tarafından günlük hazırlanmış kahvaltımız tabak içerisinde streçe sarılmış şekilde olacaktır. Sıcak içecekler otel personeli tarafından doldurulacaktır. Akşam yemeği organizasyonumuzda gene aynı tedbirler ile sosyal mesafe kurallarına göre en steril olacak mekanda gerçekleştireceğiz. Ayrıca gideceğimiz bölgelerdeki valiliklerin aldığı kararlar geçerlidir. Uyulması gereken kurallardan dolayı kişisel olarak alacağınız cezalardan GURU DIVE firması sorumlu tutulamaz.

Sağlıklı dalalım, Sağlıklı Kalalım... 

 

Diğer bilgiler:

Kesin rezervasyon için etkinlik tarihinden önce etkinlik bedelinin tamamı Yatırılmalıdır.

Dalıcılar kişisel nedenler ile veya dalış kurallarına aykırı durumlarda dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

Yetki Belgesi: 755

 

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için; 

Özgür ÖZBEK 0533 655 84 00

GURU DIVE OFİS: 0212 482 09 10

info@gurudive.com

www.gurudive.com