Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

30 Ağustos Marmaris 2 Gece 3 Gün 6 Dalış

Marmaris Dalış Etkinliği
Muhteşem bir bölgeye Muhteşem bir tarihte dalışa gidiyoruz. 2 gece 3 gün boyunca dalışa doyacağız. Marmaris teki Batıkları, Sualtı oluşumlarına, harika canlılarına göz gezdirmeyi istiyorsanız işte size programın ayrıntıları.
 
27 Ağustos Cuma akşamı İstanbul Bakırköy den saat 19:00 da hareket edeceğiz. Anadolu yakası yolcularımızı da Göztepe İtimat tesisleri önünden alarak Marmaris yolculuğumuz başlıyor.  
28 Ağustos Cumartesi sabahı otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrası  dalış teknemize hareket ediyoruz. Cumartesi tekne hareket saatimiz saat 10:00 Gurubumuza özel dalış teknemizden muhteşem 2 dalış gerçekleştiriyoruz. Öğlen yemeği teknemizde. Tekne dönüşü eksik kalan odalarımızı alıp Marmaris akşamlarına akıyoruz. Gece otelimizde konaklama.. 
29 Ağustos Pazar sabahı otelimizde kahvaltının ardından dalış teknemize geçiyoruz. Teknemizden harika 2 dalış daha gerçekleştiriyoruz. Öğlen yemeği teknemizde. Pazar akşamı keyifli bir akşam yemeği organizasyonu sonrası Gece otelimizde konaklama. 
30 Ağustos Pazartesi sabahı Otelimizdeki kahvaltı sonrası odalarımız boşaltıyoruz. ve teknemize geçiyoruz. Teknemizden 2 Muhteşem dalış daha gerçekleştiriyoruz. Öğlen yemeği teknemizde dalışlar sonrası kıyıya varış ve İstanbul için yola çıkıyoruz. İstanbul a varış ve etkinliğimizin sonu.
 
Fiyata Dahil olanlar;
İstanbul - Marmaris - İstanbul Lüx araçlar ile ulaşım bedeli
2 Gece Oda kahvaltı 2 kişilik odalarda konaklama bedeli
3 Gün sabah kahvaltıları.
3 Gün teknede öğlen yemekleri.
Toplam tekneden 6 dalış.
Tüm dalış Ekipmanı kiralama bedelleri
Dalış sigortası ve Seyehat sigortası
Geziler ve Rehberlik hizmetleri
Tüm fotoğraf çekimleri
Bahşişler
Etkinliğimize Özel Tasarım tişört
 
Fiyata Dahil Olmayanlar;
Akşam Yemekleri 
Mola yerlerindeki ve Özel alışverişler
 
PANDEMİ DÖNEMİNDE DALIŞ ETKİNLİKLERİMİZDEKİ ZORUNLU KURALLAR
Uzun bir kış dönemi geçirdik ve dalışı özlediniz... Ama ne yazık ki hiçbir şey en son yaptığınız dalıştaki gibi olmayacak öncelikle yeni karşılaşacağınız kurallar ve önlemlerimizden bahsetmek isteriz.
 
Tüm etkinliklerimizde geçerli olacak önlemlerimiz şu şekilde olacaktır;
 
Sosyal mesafe kuralı ilk önceliğimizdir.
Etkinliğimize katılan tüm misafirlerimizin HES kodu olmak zorundadır.
Tüm ulaşımlarımızda GURU DIVE bünyesinde demirbaş olarak katılan sterilize makinası ile etkinlik öncesinde ve etkinlik sırasında araçlarımızda sterilizasyonu bizzat tarafımızca yapılacaktır. Herkes sosyal mesafe gereği ulaşım sırasında tek başına oturacaktır. Araç kapasitesinin en fazla %50 si kadar yolcumuz olacak. Mola yerlerinde kişisel mesafelere dikkat edilecek ve süreler kısa tutulacaktır.
Herkes tüm etkinlik boyunca ulaşım sırasında, dalış teknemizde, otelimizde ve diğer zamanlarda ağzı ve burnu kapalı maske ile olmak zorundadır.
Her etkinlik öncesinde maskesi olmayanlara tarafımızca maske verilecek, Kendi maskesi olanlar kendi maskelerini kullanabilecekler.
Araçlara biniş sırasında ve her gün sabah ateş ölçümleri yapılıp kayıt alınacaktır.
Araçlarımızda hijyen sağlayıcı el dezenfektanları  ürünleri görünür yerlerde bulunacaktır.
Her dalıcı misafirimiz için 1 Adet Regülatör Mapsı(Ağızlık) GURU DIVE tarafından size ücretsiz olarak verilecektir.
Kendi ekipmanı olanlar için ekipman hijyeni eğitimi her etkinlikten 1-2 gün önce tarafımızca verilecektir. Kendi dalış malzemelerinizin hijyenini kendiniz yapacaksınız.
Ekipmanı olmayan misafirlerimiz için en üst seviye dikkat edilerek yapılmış olan hijyenik durumdaki kişiye özel ekipmanlarımız her gün başında(günlük olarak) verilecek ve kendisine teslim edilecektir. Dalış regülatörleri ve maskelerde oksijenli su ile hijyen sağlanıp, diğer ürünlerde 100/1 oranlı çamaşır suyu dezenfektanı yapılmış özel poşet içerisinde teslim edilcektir. Bu konu ile ilgili linkteki videomuzu izleyebilirsiniz.
Tekneye giriş sırasında ayakkabılarımız çıkartıp kişiye özel poşete geçirilip, tekneden inerken tarafınıza geri teslim edilecektir.(Kendinizde bir poşet getirebilirsiniz)
Tekne içerisinde ekipman dağılımı ve oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre olacaktır. Herkesin yeri ismine özel kartlar ile belirtilecektir.(Tarafımızca dağıtılacaktır)
Tekne içerisinde her zaman maske ile bulunmak zorunludur. (Brifing ve diğer tüm zamanlarda)
Tüm dalış etkinliklerimizde konaklamalar Single olarak planlanacaktır. (Aile fertleri ve aynı evde yaşayanlar kendi istekleri doğrultusunda aynı odada konaklayabilirler)
Otelimize girişimizden önce tüm odalarımız sterilize edilmiş olarak sizlere teslim edilecektir. Sabah kahvaltıları artık açık büfe olmayıp otel personeli tarafından günlük hazırlanmış kahvaltımız tabak içerisinde strece sarılmış şekilde olacaktır. Sıcak içecekler otel veya tekne personeli tarafından doldurulacaktır.
Akşam yemeği organizasyonumuzda gene aynı tedbirler ile sosyal mesafe kurallarına göre en steril olacak mekanda gerçekleştireceğiz.
Ayrıca gideceğimiz bölgelerdeki valiliklerin aldığı kararlar geçerlidir. Uyulması gereken kurallardan dolayı kişisel olarak alacağınız cezalardan GURU DIVE firması sorumlu tutulamaz.
 
Sağlıklı dalalım, Sağlıklı Kalalım...
 
Diğer bilgiler:
Kesin rezervasyon için etkinlik tarihinden önce etkinlik bedelinin tamamı Yatırılmalıdır.(Öncelik Etkinlik bedelini yatıranlara Aittir.)
 
Dalıcılar kişisel nedenler ile veya dalış kurallarına aykırı durumlarda dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.
 
Yetki Belgesi: 755
 
Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için;
Özgür ÖZBEK 0533 655 84 00
GURU DIVE OFİS: 0212 482 09 10
info@gurudive.com
www.gurudive.com