Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

13-14 Haziran 2020 Antalya Kaş Dalış Etkinliği (2 Gün - 6 Dalış)

 İşte etkinliğimiz...

Kaş her dalıcı için başka bir AŞK.. su altı yaşamı ve müthiş atmosferi ile harika bir dalış bölgesi burada yolculuğumuz kaş limanından başlayıp Adalar bölgesi ve Meis adası manzarasında maviliklere karışacağız. Batıkları, Kovukları, Kanyonu ve gece yaşantısı ile harika bir hafta sonu keyfi bizleri bekliyor olacak. Kanyon diving ile yapacağımız dalışlarımız VİP kalitesinde olup toplam 12 kişi ile sınırlı bir etkinlik. İşte ayrıntılar.

12 Haziran 2020 Cuma akşamı saat 19:30 de istanbul Bakırköy den hareket ediyoruz. Anadolu yakasından gelecek misafirlerimizide Bostancı dan aldıktan sonra yola koyuluyoruz. 

13 Haziran Cumartesi sabahı Antalya / Kaş a varış otelimizde odalarımız hazır. Odalarımıza yerleştikten sonra, otelimizde kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından grubumuza özel dalış teknesine geçiyoruz. Tekneden Kaş ın en güzel noktalarına 3 adet dalış ve öğlen yemeği ardından kıyıya varış ve akşam yemeği programı. Gece otelimizde konaklama.

14 Haziran Pazar sabahı otelimizde kahvaltı ardından teknemize geçiyoruz ve Kaş ın sualtına 3 Keyifli dalış daha gerçekleştiriyoruz. Öğlen yemeğimiz de teknede yedikten sonra kıyıya varış ve İstanbul dönüşe geçiyoruz. İstanbul'a varış ve etkinlik sonu. 

TSSF-CMAS Bröveli veya diğer sistemlerden bröveli dalgıçların dalış izin kimliği olan dalgıçların katılabileceği bir etkinlik.

Misafir olarak etkinliğimize katılabilir ve en güzel koylarda denizin ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. isterseniz ücretsiz deneme dalışı yapabilirsiniz.

 

Toplam Kontenjan : 12 Kişidir.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR

 

İstanbul - Kaş - İstanbul Grubumuza Özel aracımız ile ulaşım. (Ulaşım almayacaklardan 250 TL ücret düşülecektir.)

1 gece oda kahvaltı konaklama single olarak.(Kendi İsteğiyle Aynı evde yaşayan veya Aile olanlar beraber konaklayabilir)

2 Sabah kahvaltısı (Otelin belirlediği Kurallar çerçevesinde)

2 Gün Öğlen Yemeği (Teknede)

Grubumuza Özel  2 gün Tekne bedelleri

Toplam 2 gün 6 dalış

Misafirlerimiz için Tekne iştirak bedelleri.

Tüm Dalış Ekipman kira bedelleri

Eğitmenlik ve rehberlik bedelleri

Seyahat ve Koltuk Sigortası bedelleri

Dalış ve Seyahat Sigortası bedelleri

Misafirlerimiz için Deneme dalışı (hergün 1 adet)

Tüm Bahşişler

Tüm su altı ve su üstü fotoğrafları ücretsiz olarak usb bellek veya sosyal medyadan paylaşılacaktır.

Sınırsız Eğlence

Tüm dalışlarımız Guru Dive Eğitmenlerince Yaptırılacaktır.

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 

Ulaşım sırasındaki Mola yerlerindeki harcamalar. 

Özel alışverişler.

Cumartesi Akşam Yemeği.

Gece Dalışı ve Ekstra Dalışlar.

 

PANDEMİ DÖNEMİNDE DALIŞ ETKİNLİKLERİMİZDEKİ ZORUNLU KURALLAR.

 

 Uzun bir kış dönemi geçirdik ve dalışı özlediniz... Ama ne yazık ki hiçbir şey en son yaptığınız dalıştaki gibi olmayacak öncelikle yeni karşılaşacağınız kurallar ve önlemlerimizden bahsetmek isteriz.

Tüm etkinliklerimizde geçerli olacak önlemlerimiz şu şekilde olacaktır;

-- Sosyal mesafe kuralı ilk önceliğimizdir.

-- Etkinliğimize katılan tüm misafirlerimizin HES kodu olmak zorundadır.

-- Tüm ulaşımlarımızda GURU DIVE bünyesinde demirbaş olarak katılan sterilize makinası ile etkinlik öncesinde ve etkinlik sırasında araçlarımızda sterilizasyonu bizzat tarafımızca yapılacaktır. Herkes sosyal mesafe gereği ulaşım sırasında tek başına oturacaktır. Araç kapasitesinin en fazla %50 si kadar yolcumuz olacak. Mola yerlerinde kişisel mesafelere dikkat edilecek ve süreler kısa tutulacaktır.

-- Herkes tüm etkinlik boyunca ulaşım sırasında, dalış teknemizde, otelimizde ve diğer zamanlarda ağzı ve burnu kapalı maske ile olmak zorundadır.

-- Her etkinlik öncesinde maskesi olmayanlara tarafımızca maske verilecek, Kendi maskesi olanlar kendi maskelerini kullanabilecekler.

-- Araçlara biniş sırasında ve her gün sabah ateş ölçümleri yapılıp kayıt alınacaktır.

-- Araçlarımızda hijyen sağlayıcı el dezenfektanları  ürünleri görünür yerlerde bulunacaktır.

-- Her dalıcı misafirimiz için 1 Adet Regülatör Mapsı(Ağızlık) GURU DIVE tarafından size ücretsiz olarak verilecektir.

 -- Kendi ekipmanı olanlar için ekipman hijyeni eğitimi her etkinlikten 1-2 gün önce tarafımızca verilecektir. Kendi dalış malzemelerinizin hijyenini kendiniz yapacaksınız. 

-- Ekipmanı olmayan misafirlerimiz için en üst seviye dikkat edilerek yapılmış olan hijyenik durumdaki kişiye özel ekipmanlarımız her gün başında(günlük olarak) verilecek ve kendisine teslim edilecektir. Dalış regülatörleri ve maskelerde oksijenli su ile hijyen sağlanıp, diğer ürünlerde 100/1 oranlı çamaşır suyu dezenfektanı yapılmış özel poşet içerisinde teslim edilcektir. Bu konu ile ilgili linkteki videomuzu izleyebilirsiniz.

-- Tekneye giriş sırasında ayakkabılarımız çıkartıp kişiye özel poşete geçirilip, tekneden inerken tarafınıza geri teslim edilecektir.(Kendinizde bir poşet getirebilirsiniz)

-- Tekne içerisinde ekipman dağılımı ve oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre olacaktır. Herkesin yeri ismine özel kartlar ile belirtilecektir.(Tarafımızca dağıtılacaktır)

-- Tekne içerisinde her zaman maske ile bulunmak zorunludur. (Brifing ve diğer tüm zamanlarda)

-- Tüm dalış etkinliklerimizde konaklamalar Single olarak planlanacaktır. (Aile fertleri ve aynı evde yaşayanlar kendi istekleri doğrultusunda aynı odada konaklayabilirler)

-- Otelimize girişimizden önce tüm odalarımız sterilize edilmiş olarak sizlere teslim edilecektir. Sabah kahvaltıları artık açık büfe olmayıp otel personeli tarafından günlük hazırlanmış kahvaltımız tabak içerisinde strece sarılmış şekilde olacaktır. Sıcak içecekler otel veya tekne personeli tarafından doldurulacaktır.

-- Akşam yemeği organizasyonumuzda gene aynı tedbirler ile sosyal mesafe kurallarına göre en steril olacak mekanda gerçekleştireceğiz.

-- Ayrıca gideceğimiz bölgelerdeki valiliklerin aldığı kararlar geçerlidir. Uyulması gereken kurallardan dolayı kişisel olarak alacağınız cezalardan GURU DIVE firması sorumlu tutulamaz.

Sağlıklı dalalım, Sağlıklı Kalalım... 

 

Diğer bilgiler:

Kesin rezervasyon için etkinlik tarihinden önce etkinlik bedelinin tamamı Yatırılmalıdır.

Dalıcılar kişisel nedenler ile veya dalış kurallarına aykırı durumlarda dalışlarını yapamaması durumunda ücret iadesi yoktur.

 

Yetki Belgesi: 755

 

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için; 

Özgür ÖZBEK 0533 655 84 00

GURU DIVE OFİS: 0212 482 09 10

info@gurudive.com

www.gurudive.com