Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kaş Dalış etkinliği 2 Seçenekli (3 Gün-2 Gece ve 4 Gün-3 Gece)

29 Ekim KAŞ KAŞ KAŞ...

Türkiye de dalış için başkent diye sorsalar herkes KAŞ KAŞ KAŞ der.. Hemde Müthiş coşkulu 29 Ekim bayramı KAŞ ta bambaşka.. 2 seçenekli olarak bu sene 29 Ekim de KAŞ tayız.. ilk seçenek 26 ekim Cuma akşamı çıkışlı toplam 6 Dalış 29 Ekim Pazartesi dalışlardan sonra Dönüşlü program.. 2. Seçenek 26 Ekim Cuma akşamı çıkışlı  toplam 6 Dalış 30 Ekim salı sabahı dönüşlü 29 Ekim Kutlamalarına katılabileceğiniz program olarak karşınızdayız.. işte ayrıntılar..

 

26 Ekim cuma akşamı İstanbul Avrupa yakasından hareket saatimiz saat 20:00 Anadolu yakasından da misafirlerimizi aldıktan sonra KAŞ etkinliğimiz için yola koyuluyoruz...

27 Ekim Cumartesi sabahı otelimize varış ve kahvaltı zamanı.. kahvaltının ardından Teknemize hareket. Cumartesi günü 2 mükemmel dalış ve öğlen yemeği teknemizde.. Akşam Kaş sokaklarını keşfediyoruz. Gece Otelimizde konaklama.

28 Ekim Pazar sabahı otelimizde kahvaltının ardından Teknemize Geciyoruz. Pazar günü 2 mükemmel dalış daha yapıyoruz ve öğlen yemeği teknemizde.. Pazar Akşamı Gece dalışı ve teknemizde kayifli bir akşam programlıyoruz. Gece Otelimizde konaklama.

29 Ekim Pazartesi sabahı otelimizde kahvaltının ardından Teknemize Geciyoruz. Pazartesi günü 2 mükemmel dalış daha yapıyoruz ve öğlen yemeği teknemizde.. istanbula dönecekleri uğurladıktan sonra 29 Ekim kutlamalarına kalacaklarla hazırlık yapıyoruz.  29 Ekim kutlamaları ve Keyifli bir akşam yemeği. Gece Otelimizde konaklama.

30 Ekim Salı sabahı Otelimizde kahvaltının ardından İstanbul için Yola koyuluyoruz. İstanbul a varış ve etkinliğimizin sonu.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR

 

İstanbul - Kaş - İstanbul Grubumuza Özel araçımız ile ulaşım.

3 gece Oda Kahvaltı Konaklama. Habesos Otel

4 Sabah kahvaltısı 

3 Öğlen Yemeği (Teknede)

Grubumuza Özel  3 gün Tekne bedelleri

Toplam 6 dalış

Misafirlerimiz için Tekne iştirak bedelleri.

Tüm ekipman kiraları

Dalış ve Seyahat Sigortası

Sınırsız Eğlence

Tüm dalışlarımız Guru Dive Eğitmenlerince Yaptırılacaktır.

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 

Ulaşım sırasındaki Mola yerlerindeki harcamalar. 

Özel alışverişler.

Akşam Yemekleri.

Ekstra Dalışlar.

Misafirlerimiz için Deneme Dalışı

 

Yetki Belgesi: 755

 

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için;

 

Özgür ÖZBEK 0533 655 84 00

 

info@gurudive.com

www.gurudive.com