Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kaş Dalış etkinliği 1. seçenek (5 Gün - 4 Gece - 8 Dalış)

Türkiye de dalış için başkent diye sorsalar herkes KAŞ KAŞ KAŞ der.. Hemde Müthiş coşkulu 29 Ekim bayramı KAŞ ta bambaşka.. 2 seçenekli olarak bu sene 29 Ekim de KAŞ tayız.. ilk seçenek 25 ekim Cuma akşamı çıkışlı toplam 8 Dalış 30 Ekim Çarşamba sabahı kahvaltı sonrası İstanbul a hareket. işte ayrıntılar..

 

25 Ekim cuma akşamı İstanbul Avrupa yakasından hareket saatimiz saat 19:30 Anadolu yakasından da misafirlerimizi aldıktan sonra KAŞ etkinliğimiz için yola koyuluyoruz...

26 Ekim Cumartesi sabahı otelimize varış ve kahvaltı zamanı.. kahvaltının ardından Teknemize hareket. Cumartesi günü 2 mükemmel dalış ve öğlen yemeği teknemizde.. Akşam Kaş sokaklarını keşfediyoruz. Gece Otelimizde konaklama.

27 Ekim Pazar sabahı otelimizde kahvaltının ardından Teknemize Geçiyoruz. Pazar günü 2 mükemmel dalış daha yapıyoruz ve öğlen yemeği teknemizde.. Pazar Akşamı Gece dalışı ve teknemizde kayifli bir akşam programlıyoruz. Gece Otelimizde konaklama.

28 Ekim Pazartesi sabahı otelimizde kahvaltının ardından Teknemize Geçiyoruz. Pazartesi günü 2 mükemmel dalış daha yapıyoruz ve öğlen yemeği teknemizde..Pazartesi Akşamı ertesi gün gidecekler ile keyifli bir akşam programı  ve Gece Otelimizde konaklama.

29 Ekim Salı sabahı otelimizde kahvaltının ardından 1. seçeneği tercih edenleri İstanbula uğurlayıp Dalış Teknemize Geçiyoruz. Salı günü 2 mükemmel dalış daha yapıyoruz ve öğlen yemeği teknemizde..Otelimize Dönüp 29 Ekim kutlamaları için hazırlanıyoruz... 29 Ekim Akşamı tabiki bize restaurantımızda sazlı sözlü kutlama..

30 Ekim Çarşamba sabahı Otelimizde kahvaltının ardından İstanbul için Yola koyuluyoruz. İstanbul a varış ve etkinliğimizin sonu.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR

 

İstanbul - Kaş - İstanbul Grubumuza Özel araçımız ile ulaşım.

4 gece Oda Kahvaltı Konaklama. Bossa Nova Apart Hotel (5 Gün 4 Gece) http://bossanovaapart.com

5 Sabah kahvaltısı 

Öğlen Yemeği (Teknede)

Grubumuza Özel  4 gün Tekne bedelleri

Toplam 8 dalış

Misafirlerimiz için Tekne iştirak bedelleri.

Tüm Dalış Ekipman kiraları

Eğitmenlik ve rehberlik bedelleri

Seyahat ve Koltuk Sigortası

Dalış ve Seyahat Sigortası

Bahşişler

Sınırsız Eğlence

Tüm dalışlarımız Guru Dive Eğitmenlerince Yaptırılacaktır.

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 

Ulaşım sırasındaki Mola yerlerindeki harcamalar. 

Özel alışverişler.

Akşam Yemekleri.

Gece Dalışı ve Ekstra Dalışlar.

Misafirlerimiz için Deneme Dalışı

 

Yetki Belgesi: 755

 

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için;

 

Özgür ÖZBEK 0533 655 84 00

 

info@gurudive.com

www.gurudive.com