Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

15-16 Temmuz 2017 Dalyan Muğla Dalış Etkinliği (2 Gün)

Muğla Dalyan sualtı yaşamı ve müthiş sualtı oluşumları ile ünlü bir yeni dalış noktası yeni bir keşif. İşte ayrıntılar..

 

14 Temmuz Cuma akşamı saat 20:00 de istanbul Bakırköy den hareket ediyoruz. Anadolu yakasından gelecek misafirlerimizide Bostancı dan aldıktan sonra yola koyuluyoruz. 

15 Temmuz Cumartesi Sabah Dalyana varış otelimizde açık büfe kahvaltı ardından grubumuza özel dalış teknesine geciyoruz. Tekneden Dalyanın en güzel noktalarına 2 adet dalış ve öğlen yemeği ardından kıyıya varış ve akşam yemeği gece otelimizde konaklama.

16 Temmuz Pazar Sabahı Otelimizde kahvaltı ardından Teknemize geciyoruz ve Dalyanın sualtına 2 Keyifli dalış daha gerçekleştiriyoruz. Öğlen yemeğimizide teknede yedikten sonra kıyıya varış ve istanbul dönüşe geciyoruz. İstanbul a varış ve etkinlik sonu. 

TSSF-CMAS Bröveli veya Diğer sistemlerden bröveli dalgıçların Dalış izin kimliği olan dalgıçların katılabileceği bir etkinlik.

Misafir olarak etkinliğimize katılabilir ve En güzel koylarda denizin ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. isterseniz deneme dalışı yapabilirsiniz.

 

Toplam Kontenjan 22 Kişidir.

 

TSSF yetki belge No: 755

 

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için lütfen;

0533 655 84 00 (Özgür ÖZBEK)