Öne Çıkanlar

Guru Dive Dalış Merkezi - Tüplü Dalış Eğitimi - Dalgıç Kursu

13-14-15 Temmuz 2019 Bodrum Dalış Etkinliği

12 Temmuz akşamı saat 20:00 İstanbul Bakırköy Ömür Plaza karşısındaki Dilek Pastanesi önünden yolculuğumuz başlıyor. Anadolu yakasından katılacak Misafirlerimizi de Göztepe İtimattan aldıktan sonra yola koyuluyoruz. Keyifli ve Eğlenceli yolculuk sonunda Otelimize varış.

13 Temmuz Cumartesi sabahı Otelimizde odalarımızın müsaitlik durumuna göre yerleşip kahvaltımızı ediyoruz. Kahvaltı sonrası Teknemize hareket ediyoruz. Cumartesi günü 2 mükemmel dalış ve öğlen yemeği gurubumuza özel teknemizde gerçekleştiriyoruz. Akşam için serbest zaman, gece otelimizde konaklama.

14 Temmuz Pazar günü sabahı Otelimizde kahvaltı sonrası 2 mükemmel dalış ve öğlen yemeği teknemizde. Akşam yemeği sonrası Bodrum gecelerine akıyoruz..

15 Temmuz Pazartesi sabahı Otelimizde Kahvaltı sonrası İstanbul için saat 10:30 da dönüş yoluna çıkıyoruz. İstanbul a varış ve etkinlik sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İstanbul - Bodrum ve Bodrum - İstanbul Ulaşımı,

Teknemizden toplam 4 dalış,

Tüm Dalış Ekipmanları,

2 Gece Oda Kahvaltı konaklama,

3 Sabah Kahvaltısı, 2 Öğlen yemeği,

Etkinlik boyunca çekilecek Fotoğraflar ve videolar,

Tüm Eğitmenlik ve Rehberlik hizmetleri,

Seyahat Sigortası,

Sınırsız Eğlence.

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Ulaşım sırasında ve Teknede yapılacak kişisel harcamalar,

Akşam yemekleri.

TOPLAM KONTENJAN : 30 KİŞİ. 5 TEMMUZ 2019 TARİHİNE KADAR KAPORA BEDELİ OLAN 500 TL YATIRILMASI İLE REZERVASYON KESİNLEŞİR. İletişim ve Ayrıntılı Bilgi için; Özgür ÖZBEK 0533 655 84 00