Ferhat KÖMÜRCÜOĞLU

22.11.1984 yılında dünyaya geldim. İstanbul Üniversitesinde Sigortacılık ardından İşletme bölümü Lisans eğitimimi tamamladım. Özel sektörde Muhasebe ve Satın alma sorumlusu olarak görev yapmaktayım.

Hayatının her evresinde sporla iç içe yaşadım. Aikido, Taekwondo, güreş, kıck boks, boks ve Futbol ile ciddi şekilde ilgilenip artık kendimi dalış sporuna adadım.

Dalış sporuna 2010 yılında hobi olarak değil gerçekten bu spora gönül vererek en iyi şekilde yapmak istediğim ve bu konuda benimle aynı düşünceyi paylaştığını düşündüğüm için dalış camiasını çok iyi araştıran ve kendisi gibi bu spora gönül veren Özgür ÖZBEK ile tanışmış ve bu buluşmanın hayatımın dönüm noktası olduğunu belirtmek isterim.

4/3’ü su olan dünyamızın daha keşfedilmemiş kara parçaları varken geri kalan kısmına yani su altına, her dalışta sanki ilk dalışıymışım gibi aynı heyecanla ve bu işi gerçekten kendisi gibi benimsemiş olan ekip arkadaşlarımla yapmaktan onur ve gurur duyduğumun da altını çizmek isterim.

Dalış sporunda edindiğim bilgi ve tecrübeyi ekip arkadaşlarım ile birlikte sürekli geliştirmeye, araştırmaya  ve bu büyülü dünyaya adım atacak yeni  insanlara  bilgi ve tecrübelerimizi aktarmayı ve bunu en iyi şekilde yapmayı hedef olarak görmekteyim.